Warsaw Industry Week 2021

Za nami Warsaw Industry Week 2021. Dziękuje za odwiedzenie naszego stanowiska i rozmowy o robotyzacji. To były 3 intensywne dni po których czujemy się jeszcze bardziej zmotywowani do pracy i kolejnych wspólnych projektów. Było dużo cobotów w aplikacjach paletyzacji, spawania i pick&place, robotów przemysłowych zarówno 6-cio osiowych ale również rewolucyjny wing-slicer w aplikacjach montażu i inspekcji wizyjnej. Nie zabrakło innowacyjnych podajników wibracyjnych AsyCube, które pozwalają pozycjonować i orientować dowolne części bez zmian mechanicznych – to nowoczesna technika tzw. flexible feeding. A to wszystko idealnie współpracowało z chwytakami OnRobot, które nie potrzebują sprężonego powietrza a ich konfiguracja zajmuje kilka minut.  

Dziękuję również naszym zaprzyjaźnionym Partnerom:

MAPKO i VELTECH, które pokazywały jak efektywnie i szybko zrobotyzować spawanie cobotem nawet małych serii a jednocześnie zapewnić najwyższą jakość spoin, nawet przy bardzo cienkich materiałach. Nie ma znaczenia czy mówimy tu o technologii MIG, MAG czy TIG. Wszystko szybko i łatwo już od pierwszych godzin po uruchomieniu stanowiska. A do tego zwrot z inwestycji w robota spawalniczego to tylko kilka miesięcy. Dzięki obecności specjalistów z MAPKO i VELTECH mogliśmy rozmawiać o najtrudniejszych wyzwaniach jakie pojawiają się w procesie spawania różnorodnych materiałów.

RAION Automatyka pokazał jak powinien wyglądać paletyzer z cobotem HCR. W kilka minut, intuicyjnie samodzielnie programujesz wszystkie parametry stacji paletyzującej. To kolejny przykład, że robotyzacja jest dostępna technicznie i ekonomicznie dla każdej wielkości firmy. W czasie Warsaw Industry Week pokazano, że paletyzacja nie ma dla nas żadnych tajemnic a dodatkowo może być szybko i łatwo wdrażana w każdej wielkości firmie.

Za obecnośc na naszym stoisku, dziękuje firmom, których jesteśmy Dystrybutorem na terenie Polski:

Hanwha a szczególnie za wsparcie ekspozycji cobotów,

NACHI za świetne aplikacje pokazujące, niezwykłą szybkość i precyzję tych robotów,

Asyril za wspólne demonstrację nowoczesnego systemy flexible feeding, który pozwala na jedynym podajniku sortować, lokalizować i pobierać przez robota różnorodne elementy

OnRobot za współpracę i pokazanie rewolucyjnych chwytaków, które nie potrzebują najdroższego medium jakim jest sprężone powietrze a do tego montaż i konfiguracja zabiera tylko kilka minut  w filozofii Plug’n’Play.

Dziękuje wszystkim pracownikom CoRobotics, którzy pracowali przy organizacji i obsłudze: Bartłomiej, Aneta, Marianna, Jakub, Olaf, Radosław, Hubert, Janek. Bez Was nie byłoby tak energetyzującej atmosfery i inspirujących rozmów o robotyzacji.

Do zobaczenia na kolejnych targach.