Robot spawalniczy HCR - robotyzacja spawania

O Aplikacji

Generalnie spawanie to trudne zadanie wymagające doświadczenia.  Bezsprzecznie to praca w trudnych warunkach ze względu na gazy powstające w trakcie procesu. Teraz można je zredukować do minimum. Odtąd robot spawalniczy  współpracujący precyzyjnie będzie podążał ściśle wyznaczoną ścieżką z dostosowaną prędkością, sterując jednocześnie parametrami spawania. W efekcie zapewnione będą dynamicznie dostosowane parametry procesu, zależnie od spawanego obiektu. Spawanie może odbywać się w wielu technikach m.in. TIG, MIG, punktowe, łukowe, ultradźwiękowe i plazmowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskujemy 100% powtarzalną wysoką jakość przy zachowaniu stałej prędkości. Od teraz możesz osiągnąć 100% powtarzalność i wysoką jakość. Dodatkowo nie musisz narażać Pracowników na pracę w trudnych warunkach. Roboty spawalnicze to doskonałe rozwiązanie dla Twojej firmy. 

EasyWelder - gotowy zrobotyzowany zestaw spawalniczy do łatwego i szybkiego spawania
HCR robot spawający - MIG/MAG - robotyzacja spawania jest teraz prosta

Robot spawalniczy - Funkcjonalność aplikacji

  • precyzyjne prowadzenie narzędzia do spawania z określoną prędkością
  • sterowanie narzędziem do spawania i dozowaniem czynników spawalniczych
  • spawanie technikami: TIG, MIG, punktowe, łukowe, ultradźwiękowe i plazmowe
  • specjalny zabezpieczający fartuch ochronny na ramię robota
  • spawanie dowolnych kształtów: linie proste, naroża, okrąg z dynamiczną kontrolą prędkości dostosowaną do spawanego elementu
  • gotowy zestaw spawalniczy EasyWelder – w ciągu kilku minut po włączeniu robot jest gotowy do spawania a nauka ścieżek trwa kolejne kilka minut. To łatwe i elastyczne narzędzie do robotyzacji spawania. 

Robot do spawania

Odtwórz wideo