Narzędzia EOAT do robotów - OnRobot

Zobacz rewolucyjne, łatwe i intuicyjne narzędzia do robotów. Wszystko montujesz Plug’n’Play i pracujesz. Niezależnie czy potrzebujesz chwytaków, czujnika siły, automatycznego śrubokręta z podajnikiem wkrętów, narzędzia do polerowania, paletyzera. Narzędzia do robotów z OnRobot współpracują z cobotami lub robotami przemysłowymi dowolnego producenta. Powiedz nam co chcesz zrobotyzować, a my dobierzemy optymalne narzędzia EOAT „end of arm tooling” do twojego procesu.

Wszystkie narzędzia EOAT firmy OnRobot nie wymagają używania sprężonego powietrza, co zapewnia duże oszczędności w codziennej eksploatacji. Do każdego narzędzia i modelu robota dedykowana jest multimedialna instrukcja montażu, podłączenia i programowania, co pozwala na szybkie i łatwe wdrożenie narzędzia i stanowiska zrobotyzowanego.

Sam zbuduj swoją aplikację zrobotyzowaną w oparciu o bogaty zestaw narzędzi i chwytaków do robotów. Instalacji i konfiguracja zajmuje tylko kilka minut i nie potrzebujesz do tego wyspecjalizowanej firmy. Od teraz robotyzacja jest w twoich rękach.

Chwytaki

OnRobot

Chwytak dwupalczasty RG-2

Zobacz chwytak na szybkozłączu QuickChanger do szybkiego montażu. Chwytak o udźwigu 2 kg wyposażony w 2 place o skoku 110 mm do chwytania. 

OnRobot

Chwytak dwupalczasty RG-2FT

Zobacz chwytak na szybkozłączu QuickChanger do szybkiego montażu. Chwytak o udźwigu 2 kg wyposażony w 2 place o skoku 110 mm do chwytania z czujniki siły na palcach, powalające na delikatne chwytanie elementów.  

OnRobot

Chwytak dwupalczasty RG-6

Zobacz chwytak na szybkozłączu QuickChanger do szybkiego montażu. Chwytak o udźwigu 6 kg wyposażony w 2 place o skoku 150 mm do chwytania elementów. 

OnRobot

Chwytak dwupalczasty 2FG7

Zobacz chwytak na szybkozłączu QuickChanger do szybkiego montażu. Chwytak o udźwigu 11 kg wyposażony w 2 place o skoku 73 mm do chwytania elementów w trudnych warunkach – IP67. 

OnRobot

Chwytak trójpalczasty 3FG15

Zobacz chwytak na szybkozłączu QuickChanger do szybkiego montażu. Chwytak o udźwigu 15 kg wyposażony w 3 place do chwytania elementów o cylindrycznym kształcie. 

OnRobot

Chwytak trójpalczasty MG10

Zobacz chwytak magnetyczny na szybkozłączu QuickChanger do szybkiego montażu. Chwytak o udźwigu 10 kg wyposażony w 2 magnesy do chwytania elementów metalowych. 

OnRobot

Chwytak do paletyzacji 2FGP20

Zobacz chwytak na szybkozłączu QuickChanger do szybkiego montażu. Chwytak o udźwigu 20 kg wyposażony w 2 place i dodatkowe ssawki do chwytania kartonów klapowych, display oraz dodatkowe ssawki do przenoszenia przekładek przy paletyzacji. 

OnRobot

Chwytak podciśnieniowy VGC10A

Zobacz chwytak na szybkozłączu QuickChanger do szybkiego montażu. Chwytak o udźwigu 15 kg wyposażony w 1 ssawkę podciśnieniową do chwytania elementów o płaskich płaszczyznach. 

OnRobot

Chwytak podciśnieniowy VGC10B

Zobacz chwytak na szybkozłączu QuickChanger do szybkiego montażu. Chwytak o udźwigu 15 kg wyposażony w 4 ssawki podciśnieniowe do chwytania elementów o płaskich płaszczyznach. 

OnRobot

Chwytak podciśnieniowy VGC10BA

Zobacz chwytak na szybkozłączu QuickChanger do szybkiego montażu. Chwytak o udźwigu 15 kg wyposażony w 2×4 ssawki podciśnieniowe do chwytania elementów o płaskich płaszczyznach. 

OnRobot

Chwytak podciśnieniowy VG10

Zobacz chwytak na szybkozłączu QuickChanger do szybkiego montażu. Chwytak o udźwigu 10 kg wyposażony w 4×3 rzędy regulowanych ssawek podciśnieniowych do chwytania elementów o płaskich płaszczyznach. 

OnRobot

Chwytak podciśnieniowy VGP20

Zobacz chwytak na szybkozłączu QuickChanger do szybkiego montażu. Chwytak o udźwigu 20 kg wyposażony w 4×4 rzędy ssawek podciśnieniowych do chwytania elementów o płaskich płaszczyznach. 

OnRobot

Chwytak podciśnieniowy VGP20

Zobacz chwytak na szybkozłączu QuickChanger do szybkiego montażu. Chwytak o udźwigu 20 kg wyposażony w 4×2 rzędy regulowanych ssawek podciśnieniowych do chwytania dużych elementów o płaskich płaszczyznach. 

OnRobot

Chwytak GECKO SP-1/3/5

Zobacz chwytak na szybkozłączu QuickChanger do szybkiego montażu. Chwytak o udźwigu 1/3/5 kg wyposażony w ssawkę o strukturze skóry gekona do chwytania elementów o płaskich i gładkich płaszczyznach. 

OnRobot

Mocowanie do dwóch chwytaków 

Zobacz mocowanie podwójne QuickChanger pozwalające na zamontować na końcu robota 2 chwytaki. Dzięki temu może jednym robotem dokonywać 2 czynności jednocześnie np. rozładunek i załadunek maszyny CNC za jednym ruchem ramienia robota.

System wizyjny EYES

OnRobot

System wizyjny do robota EYES

Zobacz łatwy w montażu i konfiguracji system wizyjny o zwiększonej głębi 2.5D. Montaż na robocie lub stanowisku.

OnRobot

System wizyjny do robota EYES z oświetlaczem

Zobacz łatwy w montażu i konfiguracji system wizyjny z oświetlaczem LED o zwiększonej głębi 2.5D. Montaż na robocie lub stanowisku.

Czujnik siły HEX

OnRobot

Czujnik siły i momentu do robotów HEX

Precyzyjnie kontroluj siłę do końcu robota w 3 osiach X, Y, Z. Od teraz możesz delikatnie dotykać, montować na zatrzask lub wcisk, dostosowywać ruch robota do wyczuwalnego oporu na elementach. 

Narzędzia do robotów - EOAT

OnRobot

Automatyczny śrubokręt – Screwdriver

Precyzyjnie przykręcaj śrub lub nakrętki robotem. Łatwa i szybka instalacja na robocie na złączu QuickChanger, pozwala pracować już po kilkunastu minutach od montażu. 

OnRobot

Automatyczny podajnik śrub lub nakrętek OM26R

Precyzyjnie podawaj śruby lub nakrętki do robota z końcówka Screwdriver. Łatwa i szybka instalacja na stanowisku, pozwala pracować już po kilkunastu minutach od montażu. 

OnRobot

Automatyczny podajnik śrub lub nakrętek NSRI

Precyzyjnie podawaj śruby lub nakrętki do robota z końcówka Screwdriver. Łatwa i szybka instalacja na stanowisku, pozwala pracować już po kilkunastu minutach od montażu. 

OnRobot

Narzędzie do polerowania dla robota – SANDER

Precyzyjnie poleruj robotem z obrotami do 10000 obrotów. Opcjonalnie automatyczna wymiana podkładów polerskich. Mocowanie na robocie poprzez złącze QuickChanger. 

Narzędzie do polerowania dla robotów

Automatyczna podajnik podkładów polerskich – SANDER KIT

Precyzyjnie zdejmuj i zakładaj z podajnika nowe podkłady polerski.
Wszystko szybko, łatwo i automatycznie. 

Winda do cobota – LIFT

Precyzyjnie i szybko podnoś i opuszczaj swojego cobota na wysokość 730 – 1630 mm, gdy potrzebujesz załadować wysokie palety. Do tego certyfikat TUV pozwalający na bezpieczną współpracę z ludźmi bez dodatkowych barier.   

OnRobot

Stacja do palet – Pallet station

Potrzebujesz spozycjonować palety przy robocie z czujnikiem obecności palet. To gotowe rozwiązanie Plug’n’Play, które pozwoli tobie precyzyjnie umieszczać każda paletę, by robot wiedział gdzie odkładać twoje produkty.  

Paletyzer OnRobot

Paletyzer do cobota – OnRobot Palletizer

Potrzebujesz paletyzować produkty? Mamy gotowe rozwiązanie Plug’n’Play, które pozwoli tobie precyzyjnie paletyzować produkty na 2 palety.  Wystarczy dowolny cobot o zasięgu ramieniem minimum 1300 mm, do tego chwytak 2FGP20, stacja do pozycjonowania palet i dodatkowo winda LIFT, jeżeli chcesz paletyzować na wysokości ponad 1600 mm i aż do 2300 mm. Wszystko intuicyjnie i szybko montujesz, podłączasz i programujesz. Paletyzacja cobotem nigdy nie była tak prosta do samodzielnego wdrożenia. 

CoRobotics

Chcesz dobrać narzędzia do robota? Zapraszam do kontaktu.