Integracja robotów przemysłowych

skuteczna robotyzacja

Wspólnie z naszymi Partnerami i Integratorami oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji produkcji. W zakresie naszych rozwiązań są koncepcje robotyzacji, doradztwo, projekt, dostawa urządzeń, integracja, uruchomienie, szkolenie w zakresie robotów przemysłowych, cobotów, stołów wibracyjnych i robotów mobilnych. Naszymi Klientami są zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa jak również duże międzynarodowe koncerny.  Na pierwszym miejscu stawiamy na zrozumienie potrzeb Klienta i dobór optymalnego i dobrze dopasowanego rozwiązania. Do projektów podchodzimy z profesjonalizmem, otwartością i kreatywnością. 

pick&place

Robotyzacja - krok po kroku

Koncepcja robotyzacji

Nasi doświadczeni inżynierowie wspólnie z Toba wypracują optymalną koncepcję robotyzacji procesów produkcyjnych.

Projekt stanowiska zrobotyzowanego

Szczegółowy projekt stanowiska z symulacjami czasów cyklu i wydajności zapewni efektywną integracją robotów.

Integracja robotów ze stanowiskiem

Po kompletacji sprzętu, nasi technicy zainstalują, podłączą, zaprogramują i dokonają wstępnych testów robotów na miejscu instalacji.

Uruchomienie Szkolenie

Zweryfikujemy wydajności na docelowych produktach i wykonamy ewentualne działania korygujące. Operatorzy przejdą pełne szkolenie.

Eksploatacja Przeglądy

Bezawaryjna eksploatacja to wynik dobrej integracji, wysokiej jakości sprzętu i regularnych przeglądów.

Integruj z naszymi Partnerami

W naszej sieci Partnerskiej znajdziesz doświadczonego integratora rozwiązań dystrybuowanych przez CoRobotics. Doświadczony Integrator zapewni szybką i efektywną integrację robotów przemysłowych, współpracujących czy stołów wibracyjnych. Polecani przez nas Partnerzy posiadają sprawdzone umiejętności programowania robotów HANWHA HCR, NACHI oraz systemów podawania ASYRIL. W naszej sieci Partnerskiej znajdziesz firmę, która specjalizuje się w danym procesie produkcyjnym, niezależnie czy mówimy tu o paletyzacji, spawaniu, załadunki i rozładunku maszyn, obsłudze linii produkcyjnej, operacjach pakowania, pick&place, montażu, klejeniu, polerowaniu, malowaniu, gratowaniu.  

Dodatkowo nasi Partnerzy posiadają bogate doświadczenie branżowe pozwalające im skutecznie i optymalnie integrować roboty przemysłowe w dowolnych branżach np. automotive, spożywcza, farmacja, kosmetyczna, obróbka metalu, chemiczna, elektronika, AGD, elektromaszynowa oraz wiele innych.

0
Certyfikowani Partnerzy CoRobotics
0
Integratorzy współpracujący z CoRobotics
0
Zrealizowanych projektów i wdrożeń
0
Przeszkolonych inżynierów w sieci Partnerskiej i Integratorskiej

Integracja robotów przemysłowych - przykłady

Realizacje na robotach przemysłowych NACHI

Zobacz aplikacje na najszybszych, precyzyjnych japońskich robotach firmy NACHI

Realizacje na cobotach HCR firmy HANWHA

Zobacz w jakich aplikacjach coboty HCR zwiększają efektywność wielu firm

Realizacje elastyczne systemy podawania elementów AsyCube

Szybie orientowanie i podawanie dla robotów dowolnych elementów podajnikiem wibracyjnym.