O NAS

CoRobotics jest dystrybutorem firm HANWHA Robotics z Korei Południowej i ROBOTIQ z Kanady.

HANWHA

Odpowiadamy za dystrybucję, wsparcie techniczne, serwis, szkolenia, doradztwo i aplikacje dla całej rodziny robotów współpracujących HCR.  Producent robotów HCR, wchodzi w skład dużej grupy
przemysłowej HANWHA o rocznych przychodach przekraczających 55 mld. USD i plasującej się na 247 pozycji największych firm świata FORTUNE 500. Poza produkcją robotów, koncern działa w sektorach: kosmicznym, lotniczym, zbrojeniowym i finansowym. Doświadczenia z sektora wysokich technologii zaowocowały powstaniem rodziny HCR, która jest niezwykle innowacyjnym produktem przystosowanym do pracy ciągłej w ciężkich warunkach przemysłowych w reżimie 24/7/365.

ROBOTIQ

Dostarczamy, doradzamy i szkolimy w zakresie chwytaków, systemów wizyjnych i czujników siły i momentu firmy ROBOTIQ. To jedne z najczęściej wybieranych i najbardziej innowacyjnych akcesoriów do robotów współpracujących.

Stanowimy zespół doświadczonych osób, które posiadają kompetencje w dziedzinie robotów współpracujących. Pracowaliśmy z wieloma markami, wykonaliśmy wiele szkoleń i wdrożeń, które wzmacniają efektywność naszych Partnerów. 

Zapraszamy do współpracy!

CoRobotics
CoRobotics
CoRobotics