Inteligentne zasypniki AsyFill

Innowacyjne zasypniki AsyFill

Inteligentny zasypnik AsyFill

Rewolucyjny system podawania części, inteligentny zasypnik Asyfill uzupełnia inteligentne rozwiązanie Asyril. Połączenie podajnika Asycube, inteligentnego systemu sterowania EYE+ i Asyfill zapewnia wysokowydajny i elastyczny proces podawania elementów. Integracja Asyfill jest bardzo prosta, a parametry są ustawiane na poziomie receptury w EYE+ Studio lub Asycube Studio, dzięki czemu można zmieniać serie bez ręcznej interwencji w zbiorniku. Kompaktowy i zintegrowany kontroler zmniejsza ilość sprzętu, okablowania i zajmowanej powierzchni w maszynie produkcyjnej, zapewniając bardziej wydajne i dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązanie. Zasypniki AsyFill dostępne są w kilku rozmiarach 1, 2, 3, 7, lub 14 litrów. 

Precyzyjne dozowanie elementów

Dzięki zintegrowanemu inteligentnemu czujnikowi, który wykorzystuje mikroelektromechaniczny system wibracyjny (MEMS), Asyfill reguluje liczbę części dostarczanych do elastycznego podajnika Asycube. Moc amplitudy jest stale dostosowywana, aby zapewnić optymalną liczbę części na podajniku, niezależnie od ilości części w zasypniku.

Od teraz każda zmiana części na stanowisku pozwala automatycznie dostosowywać dozowanie elementów na podajnik. Raz zaprogramwowana receptura automatycznie dostosowuje algorytmy systemu wizyjnego, działanie podajnika i dozowanie przez zasypniki AsyFill. 

Inteligentny zasypnik AsyFill

Zalety

  • Stała regulacja części rozprowadzanych na podajniku Asycube
  • Prosta integracja
  • Amplituda ustawiana bezpośrednio w Asycube Studio lub EYE+ Studio
  • Kompaktowe rozwiązanie bez zewnętrznego sterownika
  • Zasilanie 24 VDC

Dobór zasypnika do podajnika AsyCube

Różne warianty inteligentnego zbiornika Asyfill można zamontować na krótkim lub długim boku elastycznego podajnika Asycube. Odkryj, który zasypnik Asyfill może być używany w połączeniu z jakim podajnikiem Asycube w zastosowaniach związanych z podawaniem pojedynczych części.

*) – zasypnik pracuje tylko przy dłuższej ściance podajnika AsyCube

Inteligentny zasypnik AsyFill
Inteligentny zasypnik AsyFill

Szczegóły techniczne

W zależności od części, które chcesz oddzielić, wybierz jeden z pięciu inteligentnych rozmiarów zasypników Asyfill – od 1 do 14 litrów. Częstotliwość wibracji jest wstępnie dostrojona, a kalibrację można łatwo przeprowadzić na miejscu dzięki zintegrowanemu inteligentnemu czujnikowi. W przypadku stosowania elastycznych podajników Asycube 380 lub 530 do zainstalowania Asyfill M lub L na idealnej wysokości wymagany jest modułowy zestaw mocujący – Fixation Kit.

Inteligentny zasypnik AsyFill

Zasilanie
24 V DC

Wymiary ogólne (mm)
Asyfill S 1L: 88x433x191
Asyfill S 2L: 112x484x206
Asyfill M 3L: 124x657x212
Asyfill M 7L: 159x705x231
Asyfill L 14L: 254x794x276

Waga (kg)
Asyfill S 1/2L: 4,2
Asyfill M 3/7L: 11,6
Asyfill L 14L: 19,1