O NAS

CoRobotics to efektywna automatyzacja i robotyzacja

CoRobotics to grupa profesjonalistów dla których automatyzacja, robotyzacja i sztuczna inteligencja jest szczególnie ważna. Szczególnie motywują nas ambitne wyzwania z jakimi spotykamy się u naszych Klientów i Partnerów. Po pierwsze stawiamy na wysokiej jakości rozwiązania, po drugie na sprawdzonych dostawców technologii. Po trzecie ludzie. CoRobotics to zespół doświadczonych i otwartych na nowe technologie specjalistów. Co więcej posiadamy szerokie kompetencje w dziedzinie Industry 4.0 i robotyzacji procesów. Wykonaliśmy wiele wdrożeń, koncepcji i szkoleń. CoRobotics jest dystrybutorem firm HANWHA Robotics z Korei Południowej, NACHI z Japonii, ASYRIL ze Szwajcarii, OnRobot z Danii, Convergent Information Technologies z Autstrii. 

CoRobotics - zarząd

W codziennej pracy kierujemy się następującymi wartościami: PARTNERSTWO, PASJA, ELASTYCZNOŚĆ, ZAUFANIE

Jesteśmy Dystrybutorem wiodących rozwiązań robotycznych

Legendarne, szybkie japońskie roboty przemysłowe

roboty przemysłowe

Firma Nachi-Fujikoshi rozpoczęła budowę robotów w 1969 r., wykorzystując technologie sterowania hydraulicznego i know-how w zakresie automatyzacji zgromadzone w branży obrabiarek od momentu powstania w 1928 r. Od tego czasu Nachi-Fujikoshi wprowadza produkty oparte na technologicznej doskonałości i wysokiej innowacyjności, która dokładnie odpowiada wymaganiom rynku. Obecnie, jako niezastąpiony partner, Nachi-Fujikoshi pracuje na liniach produkcyjnych w branży motoryzacyjnej na całym świecie, będąc silnym dostawcą z wizją rozwoju, które pozwolą im przewodzić w dziedzinie robotyki i maszyn. Firma Nachi-Fujikoshi rozwinęła się, zdobywając zaufanie i szacunek swoich klientów na całym świecie. Klienci na całym świecie wybierają Nachi-Fujikoshi ze względu na kompleksową ofertę związaną z robotami, od kompaktowych robotów do precyzyjnych operacji po ogromne roboty do podnoszenia ciężkich ładunków w celu uzyskania pełnej gamy rozwiązań montażowych i spawalniczych. Roboty Nachi-Fujikoshi ewoluują wraz z procesami klientów, aby sprostać wyzwaniom związanym z przyszłymi potrzebami automatyzacji na świecie.

Przemysłowe Coboty do trudnych zadań

W wyniku współpracy z HANWHA prowadzimy na terenie Polski: dystrybucję, wdrożenia, wsparcie techniczne, serwis, szkolenia, doradztwo i aplikacje dla całej rodziny robotów współpracujących HCR.  Producent robotów HCR, wchodzi w skład dużej grupy przemysłowej HANWHA o rocznych przychodach przekraczających 55 mld. USD i plasującej się na 247 pozycji największych firm świata FORTUNE 500. Wybierając roboty HCRotrzymujesz wysokiej klasy rozwiązania robotyczne. Poza produkcją robotów, koncern działa w sektorach: kosmicznym, lotniczym, zbrojeniowym i finansowym. Jednocześnie doświadczenia z sektora wysokich technologii zaowocowały powstaniem rodziny HCR, która jest niezwykle innowacyjnym produktem przystosowanym do pracy ciągłej w ciężkich warunkach przemysłowych w reżimie 24/7/365. W końcu automatyzacja i robotyzacja jest dostępna dla każdej wielkości przedsiębiorstwa.

HANWHA - LOGO

Szybkie i pewne podawanie dla robotów 99% rodzajów elementów

logo asyril
AsyCube backlight

Asyril opracowuje, produkuje i sprzedaje elastyczne systemy podawania o wysokiej wydajności dla części i komponentów o wielkości od <0,1 do 150 mm. Unikalna opatentowana 3-osiowa technologia wibracji i inteligentny system wizyjny są łatwe do zintegrowania i umożliwiają zoptymalizowaną prędkość, dokładność i elastyczność. Kluczowe kompetencje i bogate know-how firmy Asyril obejmują wszystkie trzy rodzaje nowoczesnych systemów podawania części: technologię wibracji, wizję przemysłową i precyzyjną robotykę. Asyril Asycube Series jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami części i może doskonale obsługiwać skomplikowane geometrie, a także bardzo delikatne części. Nasza technologia pozwoliła kluczowym graczom z branży w Europie, Ameryce i Azji uzyskać przewagę konkurencyjną i szybki zwrot z inwestycji.

Do podajników oferujemy zasypniki, które inteligentnie dosypują elementy, by każda recyrkulacja zapewniała krótki czas cyklu w podawaniu części. Do tego system EYE+ oparty o algorytmy AI i Deep Learning, pozwala precyzyjnie oddzielać elementu gotowe do pobrania od źle spozycjonowanych czy wadliwych. A jeżeli obawiasz się elementów wadliwych to system zrzutu bocznego pozwoli pozbyć się ich do pojemnika z brakami produkcyjnymi. 

Narzędzia EOAT do robotów dla każdego zastosowania

OnRobot dostarcza pełną gamę narzędzi do montażu na końcu ramienia robota (EoAT) typu “plug-and-produce” na potrzeby zastosowań współpracujących. Innowacyjne chwytaki, czujniki i zmieniarki narzędzi pomagają producentom w pełni wykorzystać potencjał robotów współpracujących i lekkich robotów przemysłowych, które cechują się łatwością obsługi, opłacalnością i bezpieczeństwem pracy bezpośrednio obok ludzi.

Dzięki temu, że coraz więcej firm może pozwolić sobie na zakup robotów, a ich wdrażanie jest coraz prostsze, produkty EoAT stały się niezbędnym elementem przystosowującym roboty współpracujące i lekkie roboty przemysłowe do szerokiego zakresu zastosowań.

W CoRobotics znajdziesz pełną ofertę firmy OnRobot. Pomożemy wybrać odpowiednie narzędzie dla twojego procesu, będziemy obok przy wdrożenia aż do momentu gdy aplikacja będzie efektywnie budować przewagę konkurencyjną twojej firmy. 

chwytaki onrobot
onrobot

Stanowisko, program, symulacja robota w trybie off-line

AUTOMAPPPS oprogramowanie do symulacji i testowania procesu z automatycznym programowaniem robota HCR.

Jesteśmy jedynym w Polsce Dystrybutorem oprogramowania AUTOMAPPPS, które umożliwia intuicyjne i łatwe wykonanie stanowisk zrobotyzowanych. Dzięki gotowym bibliotekom, można wybrać markę i model robota, transportery, podajniki, czujniki, maszyny oraz inne komponenty niezbędne do budowy stanowiska z robotem. Można łatwo i szybko przetestować pracę stanowiska z pełnym pomiarem parametrów wydajności i jakości. 

Dzięki AUTOMAPPPS można łatwo i szybko programować zadania nawet dla niskoseryjnej produkcji. 

Co więcej automatyzacja i robotyzacja skomplikowanych jednostkowych procesów stała się możliwa.

CoRobotics w obiektywie