Warsaw Industry Week 2022

Warsaw Industry Week - to najszybciej rozwijające się targi przemysłowe w Polsce

Warsaw Industry Week
Warsaw Industry Week
Na Warsaw Industry Week nie mogło zabraknąć CoRobotics. W tym roku dzierżyliśmy palmę pierwszeństwa na targach, w związku z pokazaniem największego robota na trgach, modelu LP-130 firmy NACHI.  Robot wywoływał ogromne zainteresowanie w aplikacji paletyzacji. Rozmawialiśmy również o innych modelach, których w portfolio NACHI jest dużo, mając na uwadze, że firma jest na absolutnym topie światowych producentów robotów przemysłowych, oferując roboty o udźwigu od 1 do 1700 kg i zasięgach do ponad 4 metrów.
 
Do tego pokazywaliśmy rewolucyjny zestaw do obsługi maszyn CNC, składający się z robota HCR-12A na podstawie mobilnej z szufladowym magazynkiem detali ProFeeder Compact z EasyRobotics. A wszystko to przy maszynie CNC z Hyundai WIA, którą dostarczył nasz Partner firma MTI, polski dystrybutor tych maszyn.  
 
Nie zabrakło równiez rewolucyjnych podajników wibracyjnych AsyCube z Asyril, które pokazywały, jak szybko i wydajnie podawać dla robota luźno rozsypane elementy. Do tego system EYE+ z algorytmami deep learning, pozwalający dodatkowo na kontrolę jakości, szybkie i samodzielne uczenie się nowych zjawisk występujących w podawanych elementach. 
 
Ogromne zainteresowanie stanowił część naszego stanowiska poświęcona spawaniu Cobotem HCR-12A. Demonstrowaliśmy spawanie z obrotnikiem 2-osiowym, odciągiem punktowym KEMPER zainstalowanym przy uchwycie spawalniczym i źródłem do spawania zrobotyzowanego Titan z EWM. Część spawalniczą prezentowali nasi partnerzy z MAPKO i VELTECH, którzy szczegółowo omawiali każdy proces spawania, zaleznie od wymagań jakościowych wzgledem spoin i łączonych materiałów. Niezależnie czy potrzeba było stosować procesy niskoenergetyczne do cienkich blach, czy wysokoenergetyczne do łączenia elementów o dużych grubościach, gdzie wytrzymałośc spoiny jest kluczowa. 
 
Zapraszam już za rok. Zobaczycie kolejne ciekawe aplikacje, których z pewnością nie zabraknie, mając na uwadze zainteresowanie w czasie tegorocznej edycji Targów. 

Automatyzacja i robotyzacja to najciekawsza ekspozycja na Warsaw Industry Week

Sam zobacz na zdjęciach w targów, jak prezentowały się omawiane rozwiązania. To był intensywny czas, pełen wielu spotkań i rozmów o robotyzacji. 

Warsaw Industry Week
Warsaw Industry Week
Warsaw Industry Week
Warsaw Industry Week