Wyróżnienie na targach STOM 2024 w Kielcach

LaserWeld

Cieszę się ogromnie z ogłoszenia, że spawarka laserowa hasztagLaserWeld, produkowana przez JM-TRONIK i dystrybuowana przez CoRobotics, została wyróżniona na tegorocznych targach STOM 2024.

To ogromny zaszczyt być docenionym przez branżę w dziedzinie technologii spawalniczych. Spawarka hasztagLaserWeld to nie tylko przełomowe rozwiązanie, ale także rezultat ciężkiej pracy, pasji oraz zaangażowania całego zespołu w tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu.
Dzięki zaawansowanej technologii laserowej, hasztagLaserWeld oferuje niezrównaną precyzję, efektywność i jakość spawania, przynosząc korzyści zarówno dla produkcji, jak i dla środowiska. Jest to kolejny krok w naszym dążeniu do rewolucjonizacji procesów produkcyjnych i wspierania rozwoju przemysłu.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach STOM i poświęcili czas na zapoznanie się z naszymi produktami. Szczególne podziękowania dla hasztagJerzy hasztagMatiakowski, który w 1981 roku założył JM-TRONIK, a teraz odwiedził nasze stoisko. Dziękuje również Jan Matiakowski, który kontynuuje to dzieło. Dziękuje również Wam – wasze zainteresowanie i wsparcie napędza naszą pasję do dalszego doskonalenia i innowacji.

Gratulujemy również wszystkim innym laureatom i wyróżnionym na tegorocznych targach STOM! To wielkie wydarzenie, które podkreśla siłę i dynamikę polskiego sektora przemysłowego.

Nie mogę się już doczekać, aby podzielić się z Tobą informacjami na temat naszych produktów oraz nowych rozwiązań w najbliższej przyszłości.

Dziękuję jeszcze raz za wsparcie i do zobaczenia na kolejnych targach!

LaserWeld
LaserWeld