Targi STOMM 2022 w Kielcach

Spawanie cobotem na targach STOMM 2022 w Kielcach

Tegoroczne targi STOMM, które odbywają się w dniach 5-7 kwietnia 2022 roku w Kielcach, to doskonała okazja by zobaczyć jak efektywnie zrobotyzować spawanie z użyciem intuicyjnych i szybkich we wdrożeniu cobotów przemysłowych HCR.  Na stoisku B-11 naszego Partnera firmy VELTECH i MAPKO, możecie zobaczyć spawanie w technologii MIG/MAG i TIG. Nie zabrakło dodatkowych obrotników, które pozwalają łączyć skomplikowane elementy, gdzie wymagane są ruchu w dodatkowych osiach. Nasi koledzy pokazują stanowisko z HCR-5A ze źródłem TIG oraz większy model HCR-12A w aplikacji spawania MIG/MAG z dodatkowym obrotnikiem. To wszystko na źródłach firmy EWM.

To doskonała okazja, żeby zobaczyć jak prosto się programuje ścieżki spawania cobota, niezależnie czy mówimy o prostych ścieżkach, łukach czy okręgach. Wbudowane funkcje spawalnicze pozwalają stosować w zrobotyzowanym spawaniu m.in. zakosy i wiele innych przydatnych funkcji.

W czasie tragów można samemu zaprogramować cobota do spawania. Licznie odwiedzający przedstawiciele wielu firm, oceniają, że to wyjątkowe proste, dzięki graficznemu i intuicyjnemu oprogramowaniu. Do tego rejestracja ruchu ramienia, którym sami poruszamy i tryb „zero gravity” w którym możemy naprowadzać końcówkę uchwytu spawalniczego we wskazane punkty. Od teraz możesz zrobotyzować spawanie nawet krótkich serii bez potrzeby budowy kosztownych i skomplikowanych cel spawalniczych.

STOMM KIELCE
STOMM KIELCE
STOMM KIELCE