Robotyzacja w Przemyśle 2022

Robotyzacja w Przemyśle - jedna z ważniejszych konferencji o rozwiązaniach do robotyzacji przemysłu

Robotyzacja w Przemyśle 2022
W konferencji uczeniczyły czołowe firmy z segmentu automatyki i robotyki w Polsce, gdzie nie zabrakło również CoRobitcs. Do tego ponad 100 uczetników z przemysłu farmaceutycznego, obróbki metalu, automotive, przetwórstwa tworzyw sztucznych. CoRobotics wspólnie ze swoimi partnerem firmą AirProducts, polskim dystrybutorem sprzętu i materiałów dla spawalnictwa, prezentował rozwiązania do szybkiej robotyzacji obsługi procesów spawania z wykorzystaniem cobota HCR i rozwiązań AIR PRODUCTS w tym spawarek VeriForce. Do tego roboty przemysłowe NACHI, które od 1968 roku można spotkać w każdej branży na całym świecie, gdzie kluczowe są parametry i jakość robotów. 
 
CoRobotics przedstawił równiez wystąpienie „Efektywna robotyzacja jako kluczowa przewaga w globalnej konkurencji”. Omawialiśmy wiele apliakcji i przykładów w tym zrobotyzowane spawanie, obsługę maszyn, paletyzację i pakowanie. Pokazaliśmy innowacyjne podajniki AsyCube z Asyril, które korzystając z technologii wibracji 3D z cewkami akustycznymi i algorytmów głędokiego uczenia, są obecnie doskonałym rozwiazaniem dla zmieniajacego się charaktery produkcji. Prezentowane przykłady i kluczowe czynniki efektywnej robotyzacji pozwoliły na inspirujące dyskusję na naszym stoisku, gdzie w obecności robota, mogliśmy omówić potrzeby robotyzacji różnorodnych procesów w najdrobiejszych szczegółach. 

Zobacz jak było na konferencji

Na konferencji spotkaliśmy się z ciekawymi rozmowami i doskonałą partnerską atmosferą, co zaowocowało licznymi kontaktami, które w przyszłości mogą przerodzić się w interesujące projekty robotyzacji. 

Robotyzacja w Przemyśle 2022
Robotyzacja w Przemyśle 2022
Robotyzacja w Przemyśle 2022
Robotyzacja w Przemyśle 2022