CoVid-19 a działanie firmy

Szanowni Państwo,

Mając na uwadze stan zagrożenia epidemicznego na terenie Polski, podjęliśmy decyzję o ograniczeniu działalności naszej firmy od dnia 13 marca 2020 roku przez kolejne 14 dni. Monitorując sytuację m.in. pracę Firm i Urzędów oraz mając na uwadze specyfikę naszej pracy jak również Państwa bezpieczeństwo i zdrowie, uważamy, że w zaistniałej sytuacji jest to decyzja ze wszech miar słuszna.  

W czasie ograniczenia naszej działalności jesteśmy do Państwa dyspozycji w trybie wideokonferencyjnym, telefonicznym i e-mailowym. Jesteśmy przekonani, że wiele zaplanowanych aktywności będziemy mogli wspólnie realizować pomimo utrudnienia jakie niesie brak kontaktu osobistego.

Serwis CoRobotics działa w uzasadnionych przypadkach w trybie kontaktu osobistego. W przypadku potrzeby dokonywania dostaw, zalecamy realizowanie ich za pośrednictwem firm kurierskich, które w większości posiadają wprowadzone procedury bezpieczeństwa wobec zagrożenia wirusem CoVid-19.

Z naszej strony w przypadku przebywania osób w trybie kontaktu osobistego na terenie naszej firmy, wprowadziliśmy zaostrzone środki bezpieczeństwa oraz procedury higieny i dezynfekcji, mające na celu minimalizować ryzyko zarażenia CoVid-19.

Liczymy na Państwa zrozumienie. Ze swojej strony będziemy na bieżąco informować w przypadku zmiany sytuacji.

Pozdrawiamy,

CoRobotics

covid-19