Case packer – zrobotyzuj pakowanie produktów

Automatyzacja pakowania

Pakowanie zwłaszcza w wielkoseryjnej produkcji, to proces wymagający dużej ilości Pracowników. W obecnej sytuacji to jedna z na częściej robotyzowanych czynności. Nie ma tu znaczenia czy mówimy o butelkach, słoikach, torebkach, kartonikach czy innych produktach. Nie jest istotne czy mówimy o wydajnościach 30 szt./min czy 120 szt./min. Naszą odpowiedzią są innowacyjne case packery. Mamy doświadczenie z różnorodnymi produktami, a projektowane i wytwarzane przez nas maszyny pozwalają na szybkie i elastyczne przezbrojenie na nowe formaty.

Przeczytaj więcej na temat: robotyzacji pakowania.

Każdy projekt poprzedzamy pogłębioną analizą wymagań oraz projekcją przyszłych zmian w obszarze obsługiwanych formatów produktów. To pozwala nam odpowiednio przygotować skalowalne rozwiązanie w tym: modele robotów, rozwiązania chwytakowe, stoły buforujące, serwonapędy dostosowujące rozstaw prowadnic na transporterach i stołach buforujących do zmieniających się produktów. Do tego wizyjna kontrola jakości z algorytmami deep learning, wagi przepływowe, drukarki etykiet z automatycznymi aplikatorami.

Wszystko to ma na celu, by produkty były zapakowane sprawnie, szybko z jednoczesnym wychwyceniem wszelkich anomalii mogących wystąpić na linii do pakowania. Do tego stanowisko do rozkładania kartonów, ich późniejszego zaklejania i paletyzacji.