EYE+ z funkcją Multimodel pozwala sortować do 6 różnych części lub orientacji tej samej części

EYE+

EYE+ w wersji 4.0 już dostępne! Rewolucyjny system EYE+ dostarcza nieprawdopodobnie nowe możliwości w zakresie elastyczności i skrócenia czasu cyklu pick&place dla podajników Asyril – AsyCube.

Wielomodelowość to nowa funkcja EYE+, naszego inteligentnego systemu sterowania, teraz dostępnego (za pośrednictwem licencji) z EYE+ 4.0. Multi-model to technologia, która pozwala trenować do sześciu różnych modeli uczenia maszynowego i wybierać części w różnych orientacjach. W ramach jednej receptury można rozróżnić różne orientacje tej samej części lub różnych części razem, wszystkie podawane za pomocą jednego zasypnika i podajnika.

– Multi-Model możesz definiować 6 różnych modeli uczenia maszynowego dla tej samej części (dodatkowa licencja dostępna w ramach systemu sterowania EYE+ w konfiguratorze).

– Może być również używany do sortowania 6 różnych pomieszanych części.

– Szybsze przetwarzanie zapewnia uzyskanie krótszych czasów cyklu.

– Obsługiwana funkcja lustrzanego odbicia (możliwość odwrócenia obrazu). Funkcja Mirror jest doskonała do odwracania obrazów w zastosowaniach, w których przestrzeń nad kamerą nie zapewnia zachowania określonej odległości.

 

 

Od teraz pobieraj więcej części z wieloma modelami! Wiele modeli jest teraz dostępnych (licencja oprogramowania) z EYE+ 4.0. Ta nowa funkcja, która pozwala użytkownikom trenować do sześciu różnych modeli uczenia maszynowego i wybierać części w różnych orientacjach. W ramach jednej receptury użytkownicy mogą rozróżniać różne orientacje tej samej części lub różnych części, wszystkie podawane za pomocą jednego zasypnika.  Liczba dostępnych do pobrania części jest zwiększona, co skraca czas cyklu. 

Wielomodelowy system EYE+ został zaprojektowany tak, aby był bardzo elastyczny i mógł pomieścić szeroką gamę części i orientacji. Technologia ta może być przydatna w zastosowaniach, w których konieczne jest dokładne pobranie i umieszczenie wielu części, na przykład na liniach montażowych, kontroli jakości lub obsłudze materiałów. Dla każdej części lub orientacji można trenować różne modele, co pozwala systemowi dokładnie identyfikować i wybierać żądany element niezależnie od jego pozycji w Asycube. Może to pomóc w zmniejszeniu liczby błędów i zwiększeniu produktywności poprzez automatyzację procesu identyfikacji i sortowania części. Zwiększa się liczba dostępnych części, poprawiając w ten sposób czasy cyklu.