PARTNERZY

PARTNERZY CoRobotics

Skorzystaj z naszej sieci wykwalifikowanych firm integratorskich, które przygotują koncepcję robotyzacji procesu, wyliczą planowana stopę zwrotu z inwestycji, projekt, dostarczą roboty i urządzenia pomocnicze, wykonają instalację, uruchomienie, integrację i szkolenie dla obsługi. 

Nasze firmy partnerskie posiadają wysokie kompetencje i doświadczenie oraz są dyspozycyjne by wspomóc twoje przedsiębiorstwo w całym okresie eksploatacji i reagować na pojawiające się potrzeby.

 

Robot HCR HANWHA

BIAP Biuro Inżynierskie Automatyki Przemysłowej dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej, regulowanych napędów elektrycznych i robotyki zapewniając realizację projektów począwszy od analizy ekonomicznej i projektu poprzez kompleksową realizację aż do uruchomienia i utrzymania w ruchu. Zespół firmy stanowią wysokiej klasy Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w aplikacjach zrobotyzowanych. 

BIAP Sp.z o.o. A: 54-424 Wrocław, ul. Muchoborska 16,  T: +48 71 769 78 00 E: biuro@biap.com.pl

CoCreated to nowoczesna firma technologiczna specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu automatyzacji, robotyzacji i systemów wizyjnych. Firma została założona przez inżynierów automatyki i robotyki. Połączenie doświadczenia zawodowego i wiedzy związanej z robotami, gwarantuje najwyższej jakości wsparcie techniczne oraz indywidualne podejście do Klienta, którego potrzeby zawsze stawiane są na pierwszym miejscu. 

CoCreated Sp.z o.o. A: 43-300 Bielsko-Biała, ul. Kustronia 52,  T: +48 609 567 147  E: info@cocreated.pl

PB Technik Partnerem CoRobotics

PB Technik zajmuje się sprzedażą i dostawami linii technologicznych, urządzeń , materiałów eksploatacyjnych i chemicznych dla przemysłu elektronicznego, a dzięki nieustannemu poszerzaniu oferty może dziś poszczycić się pozycją jednego z wiodących dostawców w Polsce. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło firmie PB Technik zbudować atrakcyjną ofertę opartą na produktach renomowanych marek oraz sprawnej i profesjonalnej obsłudze.

PB Technik Sp.z o.o.
A:  Zwoleńska 27, 04-761 Warszawa, T: +48 22 615 83 44,, E: info@pbtechnik.com.pl

PetPoint Automation

Petpoint Automation to renomowany dostawca rozwiązań do automatyzacji i robotyzacji produkcji opakowań. Wieloletnie doświadczenie i setki aplikacji pracujących w kraju i zagranicą, zapewniają najwyższą jakość oferowanych rozwiązań. Firma oferuje maszyny i linie do butelkowania, kontroli jakości, paletyzacji, etykietowania, zakręcania, pakowania, montażu, kontroli wagi produktu, transportery, podajniki, stoły wibracyjne, testery szczelności, foliarki. 

Petpoint Automation Sp.z o.o.
A:  Wielgolas Brzeziński 1C, 05-076 Wielgolas Brzeziński , T: +48 22 779 56 67, E: petpoint@petpoint.eu

RAION AUTOMATYKA p- Roboty współpracujące HCR

Raion Automatyka to firma, która z powodzeniem wzmacnia wydajność polskich przedsiębiorstw w oparciu o roboty współpracujące i automatyzację maszyn i linii produkcyjnych. RAION projektuje i wykonuje systemy automatyki a specjalnością jest budowa maszyn. Zespół firmy tworzą inżynierowie o wysokich kompetencjach zdobytych podczas licznych realizacji.

RAION Automatyka Sp.z o.o. A: ul. Główna 10, 61-005 Poznań  T: +48 796 127 952, E: biuro@raion.net.pl

wynajmij robota HCR

RentCobot to firma inżynierska dostarczająca usług wynajmu robotów współpracujących HCR. Firma oferuje wynajem krótko, średnio i długoterminowy. Poza wynajmem oferuje również doradztwo i wdrożenia Cobotów do obsługi poszczególnych procesów produkcyjnych. 

MEGIS Sp.z o.o. A:  42-280 Częstochowa, ul. Przestrzenna 20, T: +48 798 305 080, E: info@rentcobot.com

MAPKO to renomowany dostawca rozwiązań do automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych a w szczególności spawania. Firma wykonuje kompleksowe stanowiska zrobotyzowane, cele spawalnicze. MAPKO ma na swoim koncie wiele wdrożonych aplikacji, które znacząco wzmocniły efektywność przedsiębiorstw. 

MAPKO Sp. z o.o. A: 30-614 Kraków, ul. Cechowa 51, T: +48 12 359 27 42  E: biuro@mapko.pl


SUCCON GROUP tworzą entuzjaści automatyzacji i robotyzacji przemysłu. Posiadają duże doświadczenie związane z integracją robotów HCR w polskim przemyśle. Firma zapewniają pełen zakres usług począwszy od doradztwa w zakresie Industry 4.0 poprzez wykonanie koncepcji, projektu aż do budowy stanowiska zrobotyzowanego, uruchomienia, szkolenia i usług eksploatacyjnych.

SUCCON GROUP A: 35-505 Rzeszów, ul. Dynowska 17, T: +48 889 904 501, E: damian.wasik@succon.pl889 904 501

VELTECH

VELTECH to ludzie pełni pasji związanej ze spawalnictwem. Ich wieloletnia wiedza procesowa pozwala na optymalny dobór rozwiązań zrobotyzowanych niezależnie czy mówimy o spawaniu aluminium, stali, elementów cienkościennych czy grubościennych. VELTECH to kompleksowe rozwiązania, począwszy od koncepcji, wyliczenia stopy zwrotu z inwestycji w robota spawalniczego, dostawy urządzeń, szkolenia obsługi aż po dostawy materiałów eksploatacyjnych.

VELTECH 
A: 80-299 Gdańsk,  ul. Oriona 56, T: +48 58 742 29 83, E: info@veltech.eu
A: 41-400 Mysłowice,  ul. Rzemieślnicza 38, T: +48 32 700 88 52, E: biuro@veltech.eu8889 904 501

Zapytaj o najbliższego Partnera