O NAS

CoRobotics - automatyzacja i robotyzacja

CoRobotics to grupa profesjonalistów dla których automatyzacja, robotyzacja i sztuczna inteligencja jest szczególnie ważna. Szczególnie motywują nas ambitne wyzwania z jakimi spotykamy się u naszych Klientów i Partnerów. Po pierwsze stawiamy na wysokiej jakości rozwiązania, po drugie na sprawdzonych dostawców technologii. Po trzecie ludzie. CoRobotics to zespół doświadczonych i otwartych na nowe technologie specjalistów. Co więcej posiadamy szerokie kompetencje w dziedzinie Industry 4.0 i robotyzacji procesów. Wykonaliśmy wiele wdrożeń, koncepcji i szkoleń. CoRobotics jest dystrybutorem firm HANWHA Robotics z Korei Południowej, ROBOTIQ z Kanady, OnRobot z Danii, Convergent Information Technologies z Autstrii. 

Na koniec wartości, którymi kierujemy w codziennym działaniu: 

HANWHA

W wyniku współpracy z HANWHA prowadzimy na terenie Polski: dystrybucję, wdrożenia, wsparcie techniczne, serwis, szkolenia, doradztwo i aplikacje dla całej rodziny robotów współpracujących HCR.  Producent robotów HCR, wchodzi w skład dużej grupy przemysłowej HANWHA o rocznych przychodach przekraczających 55 mld. USD i plasującej się na 247 pozycji największych firm świata FORTUNE 500. Wybierając roboty HCRotrzymujesz wysokiej klasy rozwiązania robotyczne. Poza produkcją robotów, koncern działa w sektorach: kosmicznym, lotniczym, zbrojeniowym i finansowym. Jednocześnie doświadczenia z sektora wysokich technologii zaowocowały powstaniem rodziny HCR, która jest niezwykle innowacyjnym produktem przystosowanym do pracy ciągłej w ciężkich warunkach przemysłowych w reżimie 24/7/365. W końcu automatyzacja i robotyzacja jest dostępna dla każdej wielkości przedsiębiorstwa.

ROBOTIQ

Równocześnie prowadzimy dystrybucję, doradztwo, serwis i szkolenia w zakresie chwytaków, systemów wizyjnych i czujników siły kanadyjskiej firmy ROBOTIQ. To jedne z najbardziej innowacyjnych akcesoriów do robotów współpracujących na świecie. Cieszą się ogromną popularnością wzmacniając efektywność firm. W efekcie automatyzacja i robotyzacja staje się łatwa i szybka we wdrożeniu.

OnRobot

Równocześnie prowadzimy dystrybucję, doradztwo w zakresie systemów chwytakowych i czujników siły duńskiej firmy OnRobot. OnRobot dostarcza nowoczesne chwytaki elektryczne dwu i trójpalczaste, próżniowe, szybkozłącza do chwytaków i czujniki siły.  

CONVERGENT INFORMATION TECHNOLOGIES

Jesteśmy jedynym w Polsce Dystrybutorem oprogramowania AUTOMAPPPS, które umożliwia intuicyjne i łatwe wykonanie stanowisk zrobotyzowanych. Dzięki gotowym bibliotekom, można wybrać markę i model robota, transportery, maszyny i inne komponenty niezbędne do budowy stanowiska z robotem. Można łatwo i szybko przetestować pracę stanowiska z pełnym pomiarem parametrów wydajności i jakości. Dzięki AUTOMAPPPS można łatwo i szybko programować zadania nawet dla niskoseryjnej produkcji. Co więcej automatyzacja i robotyzacja skomplikowanych jednostkowych procesów stała się możliwa.

Zapraszamy do współpracy!

CoRobotics dystrybutor HCR
HANWHA - LOGO
ROBOTIQ
chwytaki onrobot