DENTEC Partnerem CoRobotics

Do grona Partnerów CoRobotics dołącza firma DENTEC. To nowoczesna firma technologiczna specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu automatyki, robotyki i  chwytaków przemysłowych. Firma została założona przez inżynierów automatyki i robotyki. Połączenie doświadczenia zawodowego i wiedzy z zakresu Automatyki i Robotyki gwarantuje najwyższej jakości wsparcie techniczne oraz indywidualne podejście do Klienta, którego potrzeby zawsze stawiane są na pierwszym miejscu. To właśnie potrzeby Klientów determinują bieżące działania oraz wyznaczają kierunki rozwoju w przyszłości.

Pasja do nowoczesnych technologii oraz ciągłe doskonalenie pozwoliło firmie Dentec na zostanie oficjalnym partnerem CoRobotics.

Firma odpowiadając na indywidualne potrzeby Klientów, zajmuje się projektowaniem 3DCAD, montażem, instalacją i uruchomieniem kompletnych aplikacji zrobotyzowanych na robotach współpracujących HCR, chwytaków przemysłowych, stacji zautomatyzowanych oraz zrobotyzowanych. Dentec gwarantuje swoim Klientom serwis, doradztwo oraz wsparcie techniczne.

DENTEC - CoRobotics HCR