CoRobotics to efektywna automatyzacja i robotyzacja

CoRobotics to grupa profesjonalistów dla których automatyzacja, robotyzacja i sztuczna inteligencja jest szczególnie ważna. Szczególnie motywują nas ambitne wyzwania z jakimi spotykamy się u naszych Klientów i Partnerów. Po pierwsze stawiamy na wysokiej jakości rozwiązania, po drugie na sprawdzonych dostawców technologii. Po trzecie ludzie. CoRobotics to zespół doświadczonych i otwartych na nowe technologie specjalistów. Co więcej posiadamy szerokie kompetencje w dziedzinie Industry 4.0 i robotyzacji procesów. Wykonaliśmy wiele wdrożeń, koncepcji i szkoleń. CoRobotics jest dystrybutorem firHANWHA Robotics z Korei Południowej, NACHI z Japonii, ASYRIL ze Szwajcarii, OnRobot i EasyRobotics z Danii, Convergent Information Technologies z Autstrii i ROBOTIQ z Kanady.

CoRobotics - zarząd

Nasi Odbiorcy

Użytkownicy końcowi

robot przemysłowy

Oferujemy kompleksowe rozwiązania z obszaru automatyzacji i robotyzacji przemysłu.

Integratorzy

Optymalizacja procesu produkcyjnego

Zachęcamy do współpracy integratorów w zakresie projektów dla polskich fabryk.

Producenci maszyn

Jak dobrać robota przemysłowego?

Dostarczamy wysokiej jakości komponenty dla producentów maszyn.

Nasza historia

Wszystko zaczęło się w 2016 roku. W czasie studiów MBA na Rotterdam Erasmus University poznali się założyciele CoRobotics: Olaf Parasiewicz i Radosław Matiakowski. W czasie wspólnych projektów i rozmów pojawił się pomysł wspólnego przedsięwzięcia związanego z robotyką. Finalnie po kilku miesiącach, powstała Spółka zajmującą się dystrybucją i wdrożeniami robotów współpracujących Sawyer amerykańskiej firmy Rethink Robotics z Bostonu, założonej przez profesora i szefa katedry robotyki z MIT – Rodneya Brooksa. Od tego momentu czas zaczął przyśpieszać a zespół CoRobotics powiększył się o kolejne osoby, które tworzą naszą unikatową kulturę organizacyjną i pozwalają na osiąganie ponad przeciętnych wyników.

2017

Start dystrybucji amerykańskich robotów Rethink Robotics w Polsce

2018

Dystrybucja cobotów HANWHA Robotics. Pierwsze wdrożenia stanowiska zrobotyzowanych do paletyzacji, pick&place i maszyn

2020

Oferta maszyn i stanowisk zrobotyzowanych wspólnie z autoryzowanymi Integratorami

2021

Start dystrybucji japońskich robotów przemysłowych NACHI i szwajcarskich podajników wibracyjnych Asyril

2022

Wzrost przychodów ponad 50% – 2020/2021. Pierwsze kontrakty na dostawy kompletnych linii produkcyjnych.

Założyciele

Radosław Matiakowski

Radosław Matiakowski

Zdobył ponad 22-letnie doświadczenie na w sektorze energetycznym. Kompetencje zdobywał, zaczynając od stanowisk sprzedażowych a w latach 2006-2016 lat jako Dyrektor Zarządzający. Zdobył szerokie kompetencje w zakresie sprzedaży, produkcji, R&D, zarządzania. Posiada wiedzę umożliwiającą realizację najbardziej skomplikowanych projektów inwestycyjnych i doradczych. Swoją interdyscyplinarną wiedzę zdobywał na Politechnice Warszawskiej – Wydział Elektryczny, Uniwersytecie Warszawskim – Wydział Dziennikarstwa, Szkole Głównej Handlowej – Katedra Zarządzania w Gospodarce oraz programie MBA na Erasmus University – Rotterdam School od Management wspólnie z GFKM, BCC i Uniwersytetem Gdańskim.

Olaf Parasiewicz

Olaf Parasiewicz

Posiada 20-letnie doświadczenie w sektorze telekomunikacyjnym. Doświadczenie zdobywał, zaczynając od stanowisk technicznych i sprzedażowych w ERICSSON Polska przy budowie sieci GSM. Przez wiele lat prowadził projekty i przedstawicielstwa Ericsson we Francji, Armenii i na Ukrainie.  Zdobył szerokie kompetencje w zakresie biznesu międzynarodowego, sprzedaży, wdrożeń i zarządzania. Posiada kompetencje umożliwiające realizację najbardziej skomplikowanych projektów z obszaru high technology. Swoją interdyscyplinarną wiedzę zdobywał na Politechnice Śląskiej oraz programie MBA na Erasmus University – Rotterdam School od Management wspólnie z GFKM, BCC i Uniwersytetem Gdańskim.

Liczby i fakty

W ciągu kilku ostatnich lat zrealizowaliśmy wiele projektów w trakcie których nawiązaliśmy partnerskie relacje z kilkudziesięcioma Integratorami a wielu z nich uzyskało status autoryzowanego integratora. Od momentu powstania naszej Spółki zrealizowaliśmy ponad 100 projektów robotyzacji na które składają się stanowiska zrobotyzowane i maszyny dedykowane do procesów szlifowania, malowania, paletyzacji, pakowania, obsługi maszyn CNC i wiele innych. Ten czas spowodował, że kompetencje z programowania i wdrażania dystrybuowanych przez nas robotów, cobotów, podajników i pozostałych produktów posiada ponad 3oo inżynierów na terenie całej Polski.

autoryzowani integratorzy CoRobotics
0
Integratorzy współpracujący z CoRobotics
0
Zrealizowanych projektów i wdrożeń
0
Przeszkolonych inżynierów w sieci Partnerskiej i Integratorskiej
0

Główne obszary działalności

Regionalna dystrybucja robotów, maszyn i systemów

Szkolenia, Transfer kompetencji

Doradztwo, koncepcje w zakresie robotyzacji

Oprogramowanie Rozwiązania Przemysł 4.0

Serwis, eksploatacja, części zamienne

Automatyzacja i Robotyzacja

Kompleksowe rozwiązania

24/7 serwis,
wsparcie techniczne

Nagrody i wyróżnienia

HCR - złoty medal Automaticon
AUTOMATICON 2019 - ZŁOTY MEDAL

Złoty medal – Automaticon 2019

HANWHA ROBOTICS PARTNER DAYS

CoRobotics najlepszym dystrybutorem HANWHA Robotics w 2019 roku
i wyróżniona tytułem PREMIUM DISTRIBUTOR w 2020 roku.

Nasze wartości

W codziennej pracy stawiamy na długofalowe relacje, zrozumienie wzajemnych potrzeb, otwartą rozmowę i budowanie silnych więzi z naszym otoczeniem. W nasze DNA wpisane są następujące wartości:

PARTNERSTWO | PASJA | ELASTYCZNOŚĆ | ZAUFANIE

Dystrybucja w Polsce rozwiązań największych globalnych dostawców