PARTNERZY

PARTNERZY CoRobotics

Skorzystaj z naszej sieci wykwalifikowanych firm integratorskich, które przygotują koncepcję robotyzacji procesu, wyliczą planowana stopę zwrotu z inwestycji, projekt, dostarczą roboty i urządzenia pomocnicze, wykonają instalację, uruchomienie, integrację i szkolenie dla obsługi. 

Nasze firmy partnerskie posiadają wysokie kompetencje i doświadczenie oraz są dyspozycyjne by wspomóc twoje przedsiębiorstwo w całym okresie eksploatacji i reagować na pojawiające się potrzeby.

 

BIAP Biuro Inżynierskie Automatyki Przemysłowej dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej, regulowanych napędów elektrycznych i robotyki zapewniając realizację projektów począwszy od analizy ekonomicznej i projektu poprzez kompleksową realizację aż do uruchomienia i utrzymania w ruchu. Zespół firmy stanowią wysokiej klasy Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w aplikacjach zrobotyzowanych. 

BIAP Sp.z o.o. A: 54-424 Wrocław, ul. Muchoborska 16,  T: +48 71 769 78 00 E: biuro@biap.com.pl

Dentec to nowoczesna firma technologiczna specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu automatyzacji, robotyzacji i chwytaków przemysłowych. Firma została założona przez inżynierów automatyki i robotyki. Połączenie doświadczenia zawodowego i wiedzy z zakresu Automatyki i Robotyki gwarantuje najwyższej jakości wsparcie techniczne oraz indywidualne podejście do Klienta, którego potrzeby zawsze stawiane są na pierwszym miejscu. 

DENTEC Sp.z o.o. A: 02-878 Warszawa, ul. Gajdy 20,  T: +48 601 196 260, +48 888 447 882   E: biuro@dentec.pl

RentCobot to firma inżynierska dostarczająca usług wynajmu robotów współpracujących HCR. Firma oferuje wynajem krótko, średnio i długoterminowy. Poza wynajmem oferuje również doradztwo i wdrożenia Cobotów do obsługi poszczególnych procesów produkcyjnych. 

MEGIS Sp.z o.o. A:  42-280 Częstochowa, ul. Przestrzenna 20, T: +48 798 305 080, E: info@rentcobot.com

NT Robotics dostarcza kompleksowe rozwiązania z obszaru robotyzacji i systemów IT. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyzacji procesów z wykorzystaniem przemysłowych robotów współpracujących HCR. W zakres oferty wchodzi koncepcja robotyzacji, projekt, implementacja, szkolenie i doradztwo techniczne. NT Robotics dodatkowo oferuje możliwość integracji robotów HCR z systemami automatyki i zarządzania produkcją.   

NT Robotics Sp.z o.o. A:  41-902 Bytom, ul. Chorzowska 1, T: +48 603 949 966 , E: jan.mazur@ntrobotics.pl

Petpoint Automation to renomowany dostawca rozwiązań do automatyzacji i robotyzacji produkcji opakowań. Wieloletnie doświadczenie i setki aplikacji pracujących w kraju i zagranicą, zapewniają najwyższą jakość oferowanych rozwiązań. Firma oferuje maszyny i linie do butelkowania, kontroli jakości, paletyzacji, etykietowania, zakręcania, pakowania, montażu, kontroli wagi produktu, transportery, podajniki, stoły wibracyjne, testery szczelności, foliarki. 

Petpoint Automation Sp.z o.o.
A:  Wielgolas Brzeziński 1C, 05-076 Wielgolas Brzeziński , T: +48 22 779 56 67, E: petpoint@petpoint.eu

Raion Automatyka to firma, która z powodzeniem wzmacnia wydajność polskich przedsiębiorstw w oparciu o roboty współpracujące i automatyzację maszyn i linii produkcyjnych. RAION projektuje i wykonuje systemy automatyki a specjalnością jest budowa maszyn. Zespół firmy tworzą inżynierowie o wysokich kompetencjach zdobytych podczas licznych realizacji.

RAION Automatyka Sp.z o.o. A: ul. Główna 10, 61-005 Poznań  T: +48 796 127 952, E: biuro@raion.net.pl

SLC Automation to renomowany dostawca rozwiązań do automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych i maszyn CNC. Firma wykonuje kompleksowe stanowiska zrobotyzowane, podajniki do maszyn, mobilne podstawy, wymienniki palet, systemy filtracji chłodziwa do maszyn. SLC Automation ma na swoim koncie kilkadziesiąt wdrożonych aplikacji, które znacząco wzmocniły efektywność przedsiębiorstw. Firma specjalizuje się z aplikacjach związanych z obróbka metalu i montażem elementów.

SLC Automation Sp.z o.o. A: 22-600 Tomaszów Lubelski, ul. Łaszczowiecka 7c, T: +48 794 935 718, E: biuro@slc-automation.pl

SUCCON GROUP tworzą entuzjaści automatyzacji i robotyzacji przemysłu. Posiadają duże doświadczenie związane z integracją robotów HCR w polskim przemyśle. Firma zapewniają pełen zakres usług począwszy od doradztwa w zakresie Industry 4.0 poprzez wykonanie koncepcji, projektu aż do budowy stanowiska zrobotyzowanego, uruchomienia, szkolenia i usług eksploatacyjnych.

SUCCON GROUP A: 35-505 Rzeszów, ul. Dynowska 17, T: +48 889 904 501, E: damian.wasik@succon.pl889 904 501

Zapytaj o najbliższego Partnera